Inter Bud

Psk – drzwi uchylno przesuwne

TARASOWE PSK

Drzwi przesuwno – uchylne DuoPort S, pozwalające na konstrukcję przeszkleń o szerokości nawet do 3,5 metra i wysokości do 2,4 metra.

Ta rozbudowana konstrukcja wymaga niezwykle stabilnych okuć, które zapewnią najwyższy stopień bezpieczeństwa i funkcjonalności w wielu cyklach dziennego otwierania i zamykania oraz spełnią wszystkie wymagania współczesnego, eleganckiego wzornictwa.
Dostępne w dwóch wersjach –  DuoPort SK-Z z komfortowym sterowaniem w klamce, o zwiększonej średnicy rolek, gwarantuje bezszmerowe przesuwanie bardzo ciężkich skrzydeł drzwiowych bez utraty płynności ruchu i łatwości otwierania.
DuoPort PAS to innowacyjne spojrzenie na komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Dzięki wbudowanym amortyzatorom i urządzeniom magazynującym energię, uzyskano niezawodne okucie stworzone do obsługi wielkogabarytowych konstrukcji (nawet do 160 kg!), gwarantujące jednocześnie bezproblemowe otwieranie i zamykanie drzwi bez użycia dużej siły.
Zastosowanie odsunięcia skrzydła okiennego od ramy daje możliwość pozostawienia rozszczelnionego okna nawet na kilka dni. Takie rozwiązanie zapewni nieprzerwany dopływ świeżego powietrza do pomieszczeń, bez obaw o obniżone parametry bezpieczeństwa i niemiłą niespodziankę w postaci nieproszonych gości – zwłaszcza podczas rodzinnego urlopu.
Szeroki wachlarz komfortowych funkcji drzwi DuoPort PAS Comfort dopełnia możliwość przymknięcia drzwi od zewnątrz bez obawy o ich zatrzaśnięcie.