Inter Bud

Art

Profil

Profil o futurystycznej zaokrąglonej linii skrzydła. Szerokość ramy 73 mm, a skrzydła 84 mm. Profili  Salamander klasy A. Zgodnie z klasyfikacją dla profilu klasy A grubość ścianek zewnętrznych kształtuje się na poziomie 2,8-3mm, a szerokość komór wewnętrznych wynosi min. 5mm. Posiada bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną polepszoną przez blokadę styropianową dostępną tylko w firmie OknoPlus.

Wzmocnienia

Stalowe ocynkowane wzmocnienie wielokrotnie gięte o grubości 1,5-2mm jest przykręcane do profilu nie rzadziej niż co 30cm.
Grubość wzmocnienia zależy od wielkości okna, ale nigdy nie jest niższa niż 1,5 mm. Ze względu na istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna, firma OknoPlus. nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych cieńszych wzmocnień.

Listwa przyszybowa

W ofercie standardowo proponowane są trzy kształty listew przyszybowych: prosta, ozdobna oraz zaokrąglona. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na cenę okna. Pozwala jednak na indywidualne dostosowanie wyglądu okna do charakteru pomieszczenia. Szerokość listew uzależniona jest od wybranego pakietu szybowego.

Uszczelki

System trzykomorowych uszczelek zewnętrznych odpornych na działania czynników atmosferycznych, zapewnia optymalną szczelność okna. Uszczelki wykonane są z tworzywa EPDM /kauczuku syntetycznego/ lub elastomeru termoplastycznego TPE zgrzewalnego. Do wyboru w kolorze szarym lub czarnym.